Skip to main content

درباره دپارتمان

بیمارستان مهرگان موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر کرمان، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.
هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. در حالی که پزشکان متخصص و فوق‌تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به‌روز و از برترین برندهای دنیا، خدمات درمانی با بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند.این واحد وظیفه ایجاد هماهنگی های لازم در ارائه کلیه خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران بین المللی و بیماران با خدمات ویژه است.

خدمات قابل ارائه به بیماران بین الملل :

  • ارائه کلیه خدمات تشخیصی و درمانی خارج از نوبت معمول جهت ارائه سریعتر و با کیفیت تر از طریق دپارتمان بین الملل
  • سایت اینترنتی دپارتمان بیماران بین الملل حاوی اطلاعات بیمارستان به سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی
  • مشاوره حضوری و مجازی با پزشکان واحد بیماران بین‌الملل
  • ارتباط با واحد IPD و ارسال پرونده پزشکی قبل از مراجعه حضوری بیمار
  • تعیین پزشک معالج و اعلام به بیمار قبل از پذیرش
  • پیگیری روند درمان و بهبودی پس از ترخیص

جاذبه های گردشگری کرمان:

با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب و دسترسی آسان به منابع گردشگری، تیم IPD بیمارستان مهرگان جهت رفاه حال بیماران بین الملل ترتیبی اتخاذ نموده است تا با در اختیار گذاشتن راننده خصوصی امکان بازدید از جاذبه های گردشگری از جمله: یخدان مویدی- بازار بزرگ کرمان- حمام گنجعلیخان- گنبد جبلیه- باغ فتح آباد- باغ شاهزاده ماهان- مقبره شاه نعمت الله ولی- ارگ راین و آبشار راین- کلوت های شهداد- ارگ بم- – را برای شما فراهم نماید.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin